Lactobacillus reuteri ir baktēriju celms, kas kopā ar cilvēkiem ir evolucionējis jau kopš cilvēces aizsākumiem, tādēļ šī celma baktērijas ir pielāgojušās saimniekam. L. reuteri ir viena no pirmajām baktēriju sugām, kas dabiskā veidā iedzīvojas jaundzimušo mikrobiotā.
BioGaia uztura bagātinātāji ar L. reuteri ir vieni no zinātniski vislabāk dokumentētajiem baktēriju preparātiem gan efektivitātes, gan drošuma ziņā. Dažādo BioGaia izmantoto L. reuteri celmu efektivitāte un drošums ir noteikti 184 klīniskajos pētījumos ar 15 500 visu vecumu cilvēkiem. Rezultāti ir publicēti 159 rakstos zinātniskajos žurnālos (2018. februāris). Lasiet vairāk par Lactobacillus reuteri

Lactobacillus reuteri Protectis ir Lactobacillus reuteri sugas celms, kas ir pārbaudīts vairāk nekā 137 klīniskajos pētījumos ar cilvēkiem. Tas tiek izmantots tādos produktos kā pilieni zīdaiņiem un košļājamās tabletes. Tā zinātniskais apzīmējums ir Lactobacillus reuteri DSM 17938.

Baktērijas ir snaudošā stāvoklī, bet aktivizējas un kļūst pilnībā metaboliski aktīvas pēc tam, kad ir nokļuvušas kontaktā ar siekalām. Sasniedzot kuņģi, tās var sākt kolonizāciju.

Produkti, kas satur vairākus celmus, ne vienmēr iedarbojas labāk par produktiem ar vienu celmu. Vissvarīgākais ir tas, ka celms vai celmi ir uzrādījuši klīnisko efektivitāti klīniskajos pētījumos.

Visi komerciāli pieejamie celmi ir cilvēka izcelsmes, tie dabiski vairojas cilvēka organismā, un līdz ar to ir lielāka iespēja, ka tie pozitīvi ietekmēs cilvēka veselību.

Nosaukumu BioGaia veido divi vārdi: Bio un Gaia. Bio apzīmē dzīvību un dzīvus organismus, dabu, bioloģisko izpēti un ekoloģiskās sistēmas. Gaia, saskaņā ar grieķu mitoloģiju, ir dieviete, kura radījusi visu dzīvo, Erota māsa un Zemes personifikācija.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 C.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Uzglabāt iepakojumu aizvērtu.
Sargāt no mitruma.
Pēc pudelītes pirmās atvēršanas jāizlieto 3 mēnešu laikā.
Iepakots aizsargatmosfērā.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25 C.
Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.
Uzglabāt iepakojumu aizvērtu.
Sargāt no mitruma.
Pēc pudelītes pirmās atvēršanas jāizlieto 3 mēnešu laikā.
Iepakots aizsargatmosfērā.

Augstas temperatūras un/vai augsta mitruma iedarbība paātrina baktēriju deģenerāciju. Ja iedarbība ir pārāk ilga, samazināsies produkta uzglabāšanas laiks, bet produkts arī tad būs lietošanai drošs.

BioGaia Protectis pilienus zīdaiņiem nedrīkst uzglabāt saldētavā. Saldētavā eļļas suspensija sacietēs un baktērijas tiks pakļautas ūdens iedarbībai. Šis process ievērojami samazina produkta derīguma termiņu.

Nav būtiski, kādos apstākļos uztura bagātinātāji tiek lietoti. Svarīgāka ir lietošanas regularitāte. 

Nav svarīgi, vai BioGaia uztura bagātinātājus lieto ar ēdienu vai bez tā. Svarīgi tos lietot katru dienu, un Jums ērtā dienas laikā.

Jā, pilienus var iemaisīt krūts pienā un/vai piena maisījumā. Vienīgais nosacījums, kas jāņem vērā pievienojot pilienus šķidrumam, ir tā temperatūra. Nepievienojiet šķidrumiem, kuru temperatūra ir augstāka par 37 °C. Ja pilienus pievieno šķidrumam, tas ir obligāti jāizlieto tajā pašā dienā.

  1. Pirms katras lietošanas 10 sekundes kārtīgi sakratiet pudeli, lai sajauktu baktēriju kultūru ar eļļu.
  2. Lai nomērītu pilienus, pagrieziet pudeli uz leju un iepiliniet karotē.
  3. Lietojiet 5 pilienus reizi dienā.
  4. Nepievienojiet karstam dzērienam vai ēdienam, jo tas var bojāt dzīvās baktērijas.

Ieteicamā Lactobacillus reuteri Protectis deva ir 100 miljoni KVV (kolonijas veidojošo vienību) vai 10^8 KVV. Jūs šo devu iegūsiet lietojot 5 pilienus BioGaia Protectis .

Ieteicamā baktēriju deva nav atkarīga no ķermeņa masas. BioGaia klīniskie pētījumi pierādīja efektivitāti, lietojot vienādu devu gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Balstoties uz klīnisko pētījumu rezultātiem, 100 miljoni KVV/dienā ir atzīta par drošu un efektīvu Lactobacillus reuteri Protectis devu. 

Jā, jo to daudzums kuņģa-zarnu traktā izzūd apmēram nedēļas laikā pēc lietošanas pārtraukšanas. Cilvēka mikrobiota ir relatīvi nemainīga un tādēļ izteikti rezistenta pret “jaunpienācējiem”. Pat dabiskās baktērijas, kā, piemēram, Lactobacillus reuteri ir jālieto regulāri, jo mūsdienu sabiedrībā Lactobacillus reuteri lielāko daļu cilvēku organismu zīdaiņa vecumā tā arī nekolonizē. Regulāri lietojot BioGaia baktērijas, Jūs uzturēsiet kopējo ikdienā vajadzīgo pienskābo baktēriju daudzumu.

Klīniskie pētījumi ir pierādījuši, ka BioGaia Protectis pilieni ir droši lietošanai no pirmās dienas.

Ir veikti vairāki drošuma pētījumi, tostarp arī ar jaundzimušajiem (ieskaitot priekšlaicīgi dzimušus mazuļus), maziem bērniem, pieaugušajiem, gados vecākiem cilvēkiem un cilvēkiem ar imūndeficītu (ieskaitot HIV pozitīvus cilvēkus). Nevienā no šiem pētījumiem Lactobacillus reuteri Protectis nebija blakusparādību, pat tad, ja to ievadīja devās, kuras ievērojami pārsniedza BioGaia® produktos esošo. Dažiem indivīdiem tikai uz laiku nedaudz palielinājās gāzu daudzums.

BioGaia produkti ir uztura bagātinātāji, tāpēc drošības ziņā ir salīdzināmi ar jogurtu. Mūsu produkti var būt noderīgi kombinācijā ar, piemēram, antibiotikām, jo tie palīdz saglabāt līdzsvarotu kuņģa-zarnu trakta mikrobiotu.

BioGaia pilieni nesatur govs piena olbaltumu. Tādēļ BioGaia pilienus un tabletes var lietot cilvēki ar alerģiju pret govs piena olbaltumu, kā arī cilvēki, kas lieto piena produktus nesaturošu uzturu.

Dažādi uztura bagātinātāji satur dažādus baktēriju celmus. Tas nozīmē, ka uztura bagātinātājs ar Lactobacillus reuteri, piemēram, L. reuteri NCIMB 30242, nav tāds pats, kā cits uztura bagātinātājs, kas satur citu Lactobacillus reuteri celmu, piemēram, L. reuteri DSM 17938. Tādēļ baktērija klīniskajos pētījumos ir jānosaka un jātestē celma līmenī.

Produkti, kas satur vairākus celmus, ne vienmēr iedarbojas labāk, nekā produkti ar vienu celmu. Vissvarīgākais ir tas, ka celms vai celmi ir uzrādījuši klīnisko efektivitāti klīniskajos pētījumos.

Kontakti

Sūtīt ziņu
Obligāti aizpildams
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK