Par BioGaia

BioGaia ir inovatīvs veselības aprūpes uzņēmums un pasaules līderis labo baktēriju jomā. Šobrīd tā birojos Zviedrijā, ASV un Japānā strādā 124 cilvēku liela komanda.

1990. gadā dibinātais BioGaia uzņēmums balstās uz lielo pieredzi, kas gūta uztura bagātinātāju izstrādē, mārketingā un tirdzniecībā, kā arī veiksmīgi izmanto plašo neatkarīgo pētnieku un ekspertu, ražošanas speciālistu un izplatīšanas partneru tīklu visā pasaulē. Pediatri un citi veselības aprūpes speciālisti vairāk nekā 100 valstīs iesaka BioGaia produktus saviem pacientiem.

Visi BioGaia produkti satur Lactobacillus reuteri, baktēriju celmu, kas palīdz atjaunot mikrofloras līdzsvaru kuņģa-zarnu traktā. Kā viena no nedaudzajām baktērijām, kas ir evolucionējusi līdz ar cilvēci jau no tās pirmsākumiem, Lactobacillus reuteri var izdzīvot cilvēka organismā un dabiski veidot kolonijas tajā. BioGaia misija ir palīdzēt cilvēkiem ar gremošanas un mutes veselības problēmām uzturēt veselību un labu pašsajūtu, izmantojot lietotājiem draudzīgus uztura bagātinātājus  ar klīniski pierādītu darbību, kuri tiešām palīdzēs. Vairāk informācijas meklējiet vietnē: www.biogaia.com.

Par Ewopharma

Ewopharma ir inovatīvs partneris farmaceitisko un patērētāju veselības aprūpes produktu mārketingam Centrāleiropā, Austrumeiropā un Šveicē.

Uzņēmums reģionā darbojas jau vairāk nekā 60 gadus. Šajā laikā uzņēmums Ewopharma ir ieguvis plašas zināšanas par šiem tirgiem, un ir izpelnījies tajos lielu atzinību. Ewopharma pārstāv reģionālos un starptautiskos partnerus farmācijas jomā kā to ekskluzīvais licences īpašnieks un izplatītājs, un nodrošina visu, kas saistīts ar pieejamību tirgum un ētisku farmaceitisko produktu un patērētāju veselības aprūpes produktu komercializēšanu. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 320 ļoti kvalificētu darbinieku vairāk nekā 15 valstīs. Vairāk informācijas meklējiet vietnē: www.ewopharma.com.

Ewopharma SIA

Krišjāņa Valdemāra str. 21 - 11

1010 Riga

Tel:+371 6770 4000

info@ewopharma.lv

Kontakti

Sūtīt ziņu
Obligāti aizpildams
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK