Baktērijas – līdzās visu mūžu

Baktērijas ir daļa no mums jau kopš dzimšanas, un mūsu ķermeņi cenšas ik dienu saglabāt kuņģa-zarnu trakta baktēriju līdzsvaru. Tomēr šī harmonija ir viegli izjaucama, īpaši maziem bērniem un jaundzimušajiem, kā rezultātā mūsu ķermeņiem ir nepieciešama palīdzība un atbalsts kuņģa-zarnu trakta floras līdzsvaram, piemēram, lietojot pienskābās baktērijas.

Tomēr ne visi labo baktēriju celmi ir vienādi. BioGaia misija ir nodrošināt Jums un Jūsu bērniem visaugstākās kvalitātes, visrūpīgāk izpētītās un drošas baktērijas.

Rūpes par kuņģa-zarnu trakta baktērijām

Nevainojamā pasaulē mums nevajadzētu lietot baktērijas. Savu pirmo nepieciešamo baktēriju devu mēs saņemtu dzimšanas laikā un tad no mūsu mātes piena. Mēs ēstu dabiski fermentētus, tradicionāli pagatavotus ēdienus un dzīvotu “dabisku” dzīvi.

Bet mūsu straujajā, industrializētajā pasaulē mūsu gremošanas sistēma tiek pastāvīgi bombardēta ar alergēniem, ķimikālijām un potenciāli kaitīgām baktērijām no tā, ko ēdam un dzeram. Izjaukt kuņģa-zarnu trakta floras līdzsvaru, radot labvēlīgākus apstākļus kaitīgajām baktērijām, var arī slimības, noteiktas zāles, slikti ēšanas ieradumi un, protams, stress. Papildinot mūsu uzturu ar labajām baktērijām, mēs varam saglabāt pareizo baktēriju skaitu, kas veido mūsu normālo mikrofloru.

No news available.
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK