Lactobacillus reuteri balstītas evolūcijā

Pirms apmēram četriem miljardiem gadu baktērijas bija pirmās dzīvības formas, kas attīstījās uz Zemes, un kopš tā laika vienšūņi ir turpinājuši savu uzvaras gājienu. Par spīti ekstrēmajiem klimata apstākļiem, vulkānu izvirdumiem un ledus laikmetiem, tās spējušas izdzīvot tik neticami ilgi, pateicoties to neparastajai pielāgošanās spējai. Baktērijas, kas dzīvo cilvēka ķermenī un uz tā, turpina evolucionēt līdz ar mums arī tagad. Pētījumi ir parādījuši, ka Lactobacillus reuteri baktēriju sugas ir attīstījušās līdz ar mums miljoniem gadu, kā rezultātā tās veiksmīgā simbiozē pielāgojas saimnieka organismam. Lactobacillus reuteri ir arī viena no pirmajām baktēriju sugām, kas dabiskā veidā kļūst par jaundzimušā mikrobiotas daļu.

Kāpēc Lactobacillus reuteri ir tik īpašas?

Baktēriju īpašības un darbības mehānisms ir atkarīgs no to celma. Katrs baktēriju celms ir atšķirīgs.

BioGaia produkti satur Lactobacillus dzimtas Lactobacillus reuteri sugu baktērijas, konkrēti celmu Lactobacillus reuteri Protectis (L. reuteri DSM 17938). Cilvēka gremošanas trakts ir šī celma dabiskā dzīvotne, kas to padara īpaši piemērotu, lai vairotos un augtu šajā ķermeņa daļā. Tādēļ Lactobacillus reuteri Protectis dabiski papildina kuņģa-zarnu trakta floru.

Drošība pirmajā vietā – BioGaia un L. reuteri Protectis

Vai L. reuteri Protectis ir drošs? Ar vienu vārdu sakot, jā. Pēdējo gadu laikā BioGaia® produkti ir testēti plašos drošuma pētījumos ar veseliem jaundzimušajiem, zīdaiņiem un pieaugušajiem.

L. reuteri Protectis atbilst arī vairākiem būtiskiem kritērijiem: baktērija ir cilvēka izcelsmes; tā ir nosaukta un klasificēta atbilstoši pareizai taksonomijai; tā ir ražota kontrolētos apstākļos, lai izslēgtu piesārņojumu; tās drošums ir izvērtēts un dokumentēts mērķa populācijā, un tā nesatur toksīnus vai pārnesamus pret antibiotikām rezistentus gēnus.

Cilvēku pārbaudīts un atzīts

Protams, klīniskie pētījumi ir parādījuši, ka BioGaia produkti ir droši un tiem nav blakusparādību (pat lietojot ļoti lielās devās, kas pārsniedz BioGaia produktu devas). Un, kas ir vēl svarīgāk, kopš 1996. gada visā pasaulē ir izlietots vairāk nekā pusotrs miljards BioGaia dienas devu, un nav saņemts neviens ziņojums par blakusparādībām. Līdz ar to mēs varam ar lepnumu teikt, ka BioGaia® produkti ir ļoti droši!

No news available.
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK