Mierīgs ceļojums ar labajām baktērijām: lai Jūsu zarnas vienmēr būtu laimīgas

Ceļotāju caureja ir viena no izplatītākajām gremošanas problēmām ceļošanas laikā. Saņemiet ieteikumus, kā sagatavot savu gremošanas sistēmu, un uzziniet, kādēļ jāatceras par labajām baktērijām

Lasīt vairāk

5 praktiski padomi bērnu gremošanas noturībai

Noskaņojuma kāpumi un kritumi ir gluži normāla parādība ikviena dzīvē. Palīdziet pēc iespējas samazināt šīs novirzes, izmantojot mūsu piecus praktiskos padomus. Uzziniet, kā zarnu veselība ietekmē garastāvokļa svārstības un vispārējo labsajūtu. Atklājiet zarnu un smadzeņu savstarpējās saziņas kanālus. Izmantojiet mūsu piecus praktiskos padomus bērna gremošanas noturības un labsajūtas atbalstam.

Lasīt vairāk

Kas Jums jāzina par sava mazuļa puncīti

Kur aizskrēja pirmais gads? Vēl pirms brīža Jūs ieradāties mājās no slimnīcas ar savu mazo saulīti, un nu viņš/viņa sper pirmos solīšus un svin savu pirmo dzimšanas dienu! Tagad Jūs un Jūsu mazuli gaida straujš attīstības lēciens. Pat neņemot vērā visuzskatāmākos (un iespējams visaizraujošākos) soļus, piemēram, runāšanu, jaunas kustības un pieaugošo neatkarību, vēl viens, lai arī ne tik jautrs, taču kritiski svarīgs process ir veselīgas kuņģu-zarnu trakta mikrobiotas attīstība.

Lasīt vairāk
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK