Zinātniskā nozīmība

BioGaia apzinās klīnisko pētījumu nozīmīgumu, lai noteiktu tās produktos izmantoto baktēriju īpašības, un, kas ir vēl svarīgāk, to drošumu.

BioGaia ir veikusi daudzus klīniskos pētījumus par Lactobacillus reuteri celmu izmantošanu kā uztura bagātinātāju. Līdz šim ir veikti 184 klīniskie pētījumi ar BioGaia Lactobacillus reuteri cilvēku izcelsmes celmiem, kuros piedalījās aptuveni 15 000 personu visos vecuma posmos. Lactobacillus reuteri ir pierādījušas savu efektivitāti, palielinot baktēriju skaitu kuņģa-zarnu traktā, un ir pilnīgi drošas lietošanai gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pētījumu rezultāti par Lactobacillus reuteri ir publicēti vairāk nekā 160 rakstos dažādos zinātniskajos žurnālos, kas apliecina to lielo nozīmīgumu.

Ne visas labās baktērijas ir līdzvērtīgas

Lai gan vērtīgas, tomēr ne visas baktērijas, ko dēvē par labajām, ir līdzvērtīgas.

Lactobacillus reuteri Protectis (DSM17938) ir viens no vislabāk izpētītajiem pieejamo baktēriju celmiem, īpaši zīdaiņiem un bērniem līdz trīs gadu vecumam. BioGaia Protectis ir pārbaudīts 137 klīniskajos pētījumos ar 12 900 pētāmajām personām, no kurām 82 % bija bērni. Lactobacillus reuteri Protectis lietošana ir pierādīta kā absolūti droša, kas ir īpaši svarīgi vecākiem, kuri vēlas papildināt mazuļa uzturu. Pētījumu rezultātu publicēšana 146 profesionālos žurnālos ir vēl viens pierādījums baktēriju nozīmīgumam ekspertu vidū.

Sīkāku informāciju meklējiet vietnē
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK